Zostań liderem w branży TSL! Zapisz się na kurs!
Program Lidera

Opanuj sztukę zarządzania transportem z renomowanym ekspertem i praktykiem w spedycji!

 

Akademia Spedytora z dumą prezentuje pierwszy na polskim rynku kurs on-line, który łączy kompetencje zarządzania z budowaniem postawy lidera w biznesie TSL. Wyobraź sobie sytuację, gdzie dosłownie na wyciągnięcie ręki masz dostęp do praktycznej wiedzy menadżera, generującego dziesiątki milionów przychodu.

To co jeszcze kilka miesięcy temu było niedostępne, zostało odkryte w dopasowanym idealnie do potrzeb branży Programie Lidera. Zdobądź kluczowe kompetencje, które staną się Twoim drogowskazem zarówno w rozwoju kariery jak i wzmocnieniu prowadzonego przez Ciebie zespołu.

„Mięso transportowe” – Twoja moc na pełnym gazie!

W „Programie Lidera” znajdziesz 7 modułów video, w których  starannie wyselekcjonowane strategie i taktyki umożliwiają skorzystanie z szerokiej palety nowych możliwości. Gwarantujemy, że gdy wdrożysz ich potencjał we własne działania, szybko przekonasz się, iż decyzja o zakupie kursu zwróci Ci się wielokrotnie.

Gramy w otwarte karty!

Jesteśmy świadomi, że praca w branży TSL może być wymagająca i stresująca. Dlatego w naszym szkoleniu nie ma tematów tabu! Poruszamy  nawet trudne tematy, oferując wiele dopasowanych do określonej sytuacji rozwiązań.

Dołącz do nas i stań się przywódcą na miarę XXI wieku

Zostań liderem w branży TSL

 

#ProgramLidera to ideale rozwiązanie zarówno dla doświadczonych liderów, jak i osób aspirujących do podjęcia się tego odpowiedzialnego wyzwania. Oprócz modułów z obszaru zarządzania  i przywództwa, w ramach programu poruszamy również kwestie związane m.in. z rynkiem transportowym oraz nowoczesnymi technologiami. Dodatkowo, w materiałach bonusowych zamieściliśmy wiele gotowych konspektów, które zaoszczędzą Twój ceny czas i spotęgują osiągane w najbliższej przyszłości rezultaty!

997 zł

Nielimitowany dostęp do materiałów

Certyfikat ukończenia kursu

Zobacz fragment naszego kursu już teraz!

Co zyskujesz?

Nieograniczony dostęp do platfomy

Przerabiasz kurs w wyznaczonym przez siebie miejscu i czasie

Korzystaj zarówno 
z telefonu, jak i komputera

Możesz szkolić się o dowolnej porze i preferowanych prze siebie warunkach

Gwarancja satysfakcji albo zwrot kosztów

W przeciągu 30 dni możesz zrezygnować z naszej platformy i zwrócimy Ci pełną kwotę.

Indywidualny certyfikat

Oficjalnie potwierdzamy nabyte przez Ciebie kompetencje

Oto niezwykła okazja, by zdobyć wiedzę, której nie znajdziesz w książkach!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Sprawdź zawartość wszystkich 7 modułów, w których szczegółowo omawiane są kluczowe zagadnienia z zakresu zarządzania i przywództwa w branży TSL. Już teraz możesz zyskać dostęp do tej unikalnej wiedzy, która pomoże Ci w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Przekonaj się, dlaczego to najwyższy czas, by dołączyć do Programu Lidera i rozwinąć swoje umiejętności przywódcze!

01

Zarządzanie zespołem

Moduł „Zarządzanie Zespołem” stanowi kluczowy element naszego Programu Lidera, który rozwija Twoje umiejętności niezbędne do skutecznego kierowania zespołem w dynamicznym środowisku spedycyjnym. W tej części szkolenia zgłębisz różnorodne strategie motywowania pracowników, budowania efektywnej komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów.

Poprzez praktyczne studia przypadków, nie tylko poszerzysz swoją teoretyczną wiedzę, lecz przede wszystkim zdobędziesz konkretne umiejętności praktyczne. Dzięki temu zbudujesz autorytet w zespole, który będzie miał do Ciebie pełne zaufanie jako charyzmatycznego i kompetentnego lidera.

02

Kompetencje i rola kierownika
W tej części „Programu Lidera”, zapoznasz się z najważniejszymi kompetencjami oraz rolą kierownika w branży spedycji. Dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać umiejętności niezbędne do efektywnego zarządzania operacjami logistycznymi oraz optymalizowaniem procesów transportowych. Skoncentrujemy się na rozwijaniu zdolności przywódczych, które są priorytetowe w kontekście realizacji celów Twojego zespołu.

03

Podstawowe infomacje z branży

W ramach tego modułu kursu, autorka porusza szereg istotnych kwestii związanych m.in. z nowoczesnymi technologiami, rynkiem transportowym, realizacją procedur w firmie oraz tworzeniem biznesplanu opartego na formule PNL. To szereg praktycznych wskazówek niezbędnych do doskonalenia praktycznych umiejętności w branży TSL.

04

Zarządzanie a przywództwo
W tym module zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat zarządzania ryzykiem i podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, co pozwoli Ci skutecznie radzić sobie z niespodziewanymi wyzwaniami. To kluczowe umiejętności, jakie zdefiniują Cię jako profesjonalistę mającego papiery na zarządzanie w spedycji!Oprócz tego, w tej części szkolenia czeka na Ciebie:

Poznanie technik skutecznej komunikacji interpersonalnej, które są priorytetowe dla budowania zaufania i efektywnej współpracy wśród członków zespołu oraz partnerów biznesowych.

05

FUKO i inne ćwiczenia na alternatwne zarządzanie i dyscyplinę
Ta część „Programu Lidera” dostarczy Ci nowych perspektyw i narzędzi do alternatywnego zarządzania oraz budowania dyscypliny w zespole, co pozwoli na lepsze wykorzystanie potencjału pracowników oraz osiągnięcie sukcesów organizacyjnych. Poprzez praktyczne ćwiczenia i studia przypadków będziesz mógł eksperymentować z różnymi technikami i dostosować je do specyfiki Twojej organizacji, osiągając jeszcze lepsze rezultaty.Dzięki temu modułowi staniesz się gotowy na elastyczne i innowacyjne podejście do zarządzania, co pozwoli Ci efektywnie reagować na zmieniające się warunki rynkowe i organizacyjne.

06

Dyscyplina

 Co dokładnie zyskasz dzięki temu modułowi naszego kursu?

  • Poznasz skuteczne techniki monitorowania postępów i oceny wyników Twoich podwładnych, które wspierają utrzymanie dyscypliny w codziennych działaniach.
  • Dowiesz się jak umiejętnie wdrażać plan naprawczy, aby dany pracownik czuł Twoje 100% wsparcie jak i możliwość realizacji założonych w nim celów
  • Dzięki praktycznym ćwiczeniom i studiom przypadków będziesz stosował różnorodne metody motywowania i budowania dyscypliny, idealnie dopasowane do potrzeb i charakterystyki Twojej organizacji.

Poprzez koncentrację na doskonaleniu dyscypliny w zespole stworzysz środowisko pracy oparte na profesjonalizmie, zaufaniu i współpracy, co wpłynie na wzrost morale i zaangażowania pracowników.

07

Poznanie kluczowych kompetencji pracownika i dostowanie stylu zarządzenia

Ta część Programu Lidera obejmuje naukę zarządzania sytuacyjnego i elastycznego dostosowywania stylu zarządzania do indywidualnych potrzeb pracowników. Podczas modułu omawiane są najlepsze praktyki w tym obszarze. Na zakończenie Mariola Glinka podsumuje zdobytą przez Ciebie wiedzę oraz nabyte kompetencje. 

Do kogo skierowany jest Program Lidera?

  • Menedżerów i liderów działów sprzedaży B2B, którzy aspirują do budowy silnych zespołów  i skutecznego kierowani procesami sprzedażowymi w relacjach biznesowych
  • Pracowników pionu operacyjnego, dążących do objęcia roli lidera i chcą doskonalić umiejętności zarządzania zespołem oraz procesami operacyjnymi
  • Osób zainteresowanych rozwijaniem kompetencji i zwiększeniem konkurencyjności na rynku pracy poprzez zdobycie umiejętności przywódczych i zarządczych

Szkolenie „Program Lidera” jest dostępne zarówno dla osób indywidualnych jak i  właścicieli firm, którzy chcą zainwestować w rozwój swojego zespołu. Aby omówić kwestię indywidualnej licencji (dla większej ilości osób) prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza znajdującego się na dole strony.

 

UWAGA!

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na atrakcyjne raty 0%

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności przywódcze i zarządcze już teraz!

#autorkursu

Mariola Glinka!

Doświadczona specjalistka, trenerka, spedytorka z klasą. Od prawie 20 lat skutecznie zarządza transportem. Jako dyrektor operacyjna tworzy biznesy, które generują dziesiątki milionów przychodu.

Zapraszam do odwiedzenia moich profili na mediach społecznościowych, gdzie dowiesz się jeszcze więcej o tym, czym zajmuję się na co dzień:

Bonusowe materiały

01

Tricki stosowane przez skutecznego lidera

Triki stosowane przez skutecznego lidera to nieoceniona wiedza, która pomoże Ci nie tylko osiągnąć sukces w spedycji, ale również stać się efektywnym i inspirującym liderem. Otrzymasz praktyczne wskazówki, które będą stanowić drogowskaz w Twojej codziennej pracy. To bezcenna wartość dla Twojego rozwoju.

02

Rekrutacja

Dodatkowy moduł o rekrutacji w spedycji to istotny element naszego kursu, który zapewni Ci niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego pozyskiwania najlepszych talentów do Twojego zespołu. Dowiesz się, jak prowadzić efektywne procesy rekrutacyjne, jakie strategie stosować przy poszukiwaniu odpowiednich kandydatów oraz poznasz kryteria jakie należy uwzględnić  przy wyborze najlepszego osób.

03

Ekskluzywny wywiad z Mariolą Glinką

Zapraszamy do odkrycia kulis branży spedycji w wyjątkowej rozmowie z naszą ekspertką. Dzięki temu wywiadowi z autorką Programu Lidera, poznasz najnowsze trendy, wyzwania oraz perspektywy rozwoju w tej dynamicznej dziedzinie. Dowiesz się, jakie są najważniejsze czynniki kształtujące obecny krajobraz spedycji oraz jakie innowacje i technologie wpływają na rozwój branży. Nie zabraknie przy tym kilku inspirujących historii z życia wziętych.

04

W załącznikach do tego kursu otrzymasz również wartościową dokumentację:

Weryfikację przewoźnika, monitoring podwykonawcy, rejestr transportu międzynarodowego, kartę weryfikacji pracowników oraz formułę PNL.

Opinie naszych Klientów

„Kurs Program Lidera przekroczył moje oczekiwania! Doskonałe narzędzia i wskazówki, które natychmiast zastosowałem w pracy. Polecam każdemu menedżerowi pragnącemu rozwijać się jako lider.”

Kamil, Kierownik ds. Sprzedaży

„Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Marioli Glinki i wartości kursu Program Lidera. Dzięki temu szkoleniu poprawiłam swoje umiejętności zarządzania zespołem i teraz czuję się pewniejsza w roli lidera.”

Anna, Specjalista ds. Obsługi Klienta B2B

„Program Lidera to doskonała inwestycja w rozwój zawodowy. Praktyczne wskazówki i studia przypadków pomogły mi zrozumieć, jak efektywnie zarządzać zespołem i realizować cele biznesowe.”

Piotr, Kierownik Działu Operacyjnego

"Jestem zachwycony jakością szkolenia Program Lidera. To nie tylko cenne teorie, ale również praktyczne narzędzia, które można natychmiast zastosować w pracy. Polecam każdemu, kto chce się rozwijać jako lider w biznesie B2B."

Marcin, Dyrektor Sprzedaży

Zaufali nam

DROADER Usługi Transportowe Maksymilian Wieczorek

Fenix Spedycja Sp. z o.o.

Motohouse Logistics sp. z o.o.

TSL Transport Sp. z o.o. Sp.k.

#programlidera

FAQ – czyli co chcesz wiedzieć?

Czy muszę być kierownikiem TSL żeby kupić to szkolenie?

Nie. Program nauczania został stworzony w taki sposób, że skorzystają z niego zarówno obecni liderzy, jak i osoby aspirujące do zarządzania w organizacji

Czy szkolenie zawiera praktyczną wiedzę?

Oczywiście! Nasza trenerka to specjalistka z wieloletnim doświadczeniem, którym dzieli się w każdej kolejnej lekcji.

Co mi da to szkolenie?

Wprowadzi Cię ono w świat zarządzania zespołem w branży TSL.    Z każdą kolejną lekcją poznasz nowe techniki i rozwiązania robiące zdecydowaną różnicę! Dasz się dzięki temu poznać jako profesjonalny i charyzmatyczny lider z wizją, za którym warto podążać.

Ile razy mogę obejrzeć jedno wideo po wykupieniu dostępu?

Jako użytkownik możesz korzystać z zakupionego produktu nieograniczoną ilość razy.

Jak otrzymam dostęp do zakupionych materiałów?

Po wykupieniu kursu, dostaniesz e-mail z indywidualnym hasłem dostępu do platformy spedytor.org. Logując się, podajesz swój adres e-mail oraz hasło, jakie przesłaliśmy.

Czy muszę mieć dostęp do internetu, żeby oglądać zakupione treści?

Tak prawidłowe odtwarzanie materiałów na platformie wymaga połączenia z Internetem.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, otrzymasz fakturę VAT w formie elektronicznej, w postaci pliku PDF

Czy video mogę oglądać tylko na komputerze?

Wszystkie materiały, dostępne na spedytor.org zostały zoptymalizowane pod różne urządzenia elektroniczne, a więc możesz oglądać wideo na laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie oraz smartfonie.

Czy mogę dokonać płatności ratalnej?

Tak oczywiście, przewidzieliśmy taką możliwość.

Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz lub zadzwoń, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Adres:
ul. Władysława Szafera 150/4,
71-245 Szczecin

Telefon:
727 984 784